Zarejestruj się w naszej parafii elektronicznie
Najnowsze wieści


Intencje Mszalne ze Swindon

Intencje Mszalne – 10 Lipiec 2016

Sobota, 09.07 7:30 †Helena Jerzykowska (24 gregoriańska) 9:00 Msza święta szkolna 14:30 O zdrowie dla Państwa Grochowskich chrzest The Sheldonian Theatre – wyjazd Sobota 09.07; XV Niedziela Zwykła 19:30 (HR) W intencji Magdaleny Gorczycy i Jej rodziny o wszelkie potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo Niedziela 10.07; XV Niedziela Zwykła 8:30 †Helena Jerzykowska (25 gregoriańska) 8:30…

Wiadomości

Ogłoszenia Parafialne ze Swindon – 10 Lipiec 2016

1. W naszej wspólnocie pragniemy powitać Audytora i Dyrektora Biura Prawnego PCM w Londynie– ks. dra Marka Gałuszkę. Tym samym składamy mu wyrazy wdzięczności za posługę duszpasterską zarówno we wspólnocie Polskiej Szkoły Sobotniej, jak i w naszej parafii.   2. W dniu dzisiejszym (niedziela) zapraszamy na wspólne powitanie wakacji – przy DP organizujemy grill parafialny….

Słowo Księdza Witolda

Słowo na Niedzielę – 10 Lipiec 2016

(…) Nauczycielu, co mam czynić, aby osiągnąć życie wieczne? Jezus mu odpowiedział: Co jest napisane w Prawie? Jak czytasz? On rzekł: Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą, całą swoją mocą i całym swoim umysłem; a swego bliźniego jak siebie samego. Jezus rzekł do niego: Dobrześ odpowiedział. To czyń, a będziesz…

Intencje Mszalne ze Swindon

Intencje Mszalne – 3 Lipiec 2016

Sobota, 02.07 7:30 †Helena Jerzykowska (17 gregoriańska) 13:15 zbiórka ministrantów 14:30 Wynagradzająca Sercu Pana Jezusa 16:30 Cirencester GL7 1RE Sobota 02.07; XIV Niedziela Zwykła 19:30 (HR) W intencji Mai z podziękowaniem za łaski w 14 rocznicę urodzin z prośbą o dalszą opiekę Bożą Niedziela 03.07; XIV Niedziela Zwykła Msza święta gregoriańska (18) w intencji †Heleny…

Wiadomości

Ogłoszenia Parafialne ze Swindon – 3 Lipiec 2016

1. W przyszłą niedzielę – 10 lipca, już teraz, zapraszamy na wspólne powitanie wakacji – przy DP organizujemy grill parafialny. Zapraszamy wszystkich na wspólne świętowanie, zapraszamy całe rodziny wraz z dziećmi. Początek o godzinie 11:00!   2. Dzień wcześniej, w sobotę 09 lipca, Polska Szkoła Sobotnia serdecznie zaprasza wszystkich Parafian na zakończenie roku szkolnego i…

Słowo Księdza Witolda

Słowo na Niedzielę – 3 Lipiec 2016

(…) : żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało; proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo. Idźcie, oto was posyłam jak owce między wilki. Nie noście z sobą trzosa ani torby, ani sandałów; i nikogo w drodze nie pozdrawiajcie! Gdy do jakiego domu wejdziecie, najpierw mówcie: Pokój temu domowi! Jeśli tam mieszka człowiek…

Intencje Mszalne ze Swindon

Intencje Mszalne – 26 Czerwiec 2016

Sobota, 25.06 7:30 †Helena Jerzykowska (10 gregoriańska) 9:00 – 17:00 Kurs przedmałżeński 9:00 spowiedź szkolna 14:30 intencja wolna chrzest Sobota 25.06; XIII Niedziela Zwykła, Świętopietrze 19:30 (HR) W intencji Krzysztofa w podziękowaniu za otrzymane łaski, o wypełnienie się woli Bożej w Jego życiu. Niedziela 26.06; XIII Niedziela Zwykła, Świętopietrze 8:30 Dziękczynno-błagalna o zdrowie i dobroć…

Wiadomości

Ogłoszenia Parafialne ze Swindon – 26 Czerwiec 2016

1. W dniu dzisiejszym druga kolekta, tradycyjnie z racji zbliżającej się Uroczystości Świętych Piotra i Pawła, jest przeznaczona na rzecz Stolicy Apostolskiej (tzw. „Świętopietrze”). Bóg zapłać za złożone ofiary.   2. W dniu dzisiejszym gościmy także w naszej parafii świeckiego katechistę Witka Wilka wraz ze swoja żoną Sylwią. Serdecznie zapraszamy na konferencję, która będzie wygłoszona…

Słowo Księdza Witolda

Słowo na Niedzielę – 26 Czerwiec 2016

(…) : Panie, pozwól mi najpierw pójść i pogrzebać mojego ojca! Odparł mu: Zostaw umarłym grzebanie ich umarłych, a ty idź i głoś królestwo Boże! Jeszcze inny rzekł: Panie, chcę pójść za Tobą, ale pozwól mi najpierw pożegnać się z moimi w domu! Jezus mu odpowiedział: Ktokolwiek przykłada rękę do pługa, a wstecz się ogląda,…

Intencje Mszalne ze Swindon

Intencje Mszalne – 19 Czerwiec 2016

Sobota, 18.06; św. Barnaby, Ap. 7:30 (DP) †Helena Jerzykowska (3 gregoriańska) 13:15 Zbiórka ministrantów 14:30 (DP) intencja wolna Sobota 18.06; XII Niedziela Zwykła 19:30 (HR) W intencji grupy modlitewnej w Swindon Niedziela 19.06; XII Niedziela Zwykła 8:30 (DP) †David Allen – intencja Haliny z rodziną 10:30 (DP) †Secondino Musella (2r) – intencja Alicji 12:30 (DP)…

Wiadomości

Ogłoszenia Parafialne ze Swindon – 19 Czerwiec 2016

1. Pragniemy podziękować Panom Piotrowi Sewerynowi i Tomaszowi Kąkolowi za przeprowadzenie niezbędnych remontów na plebanii na Groundwell Road. Bóg zapłać za poświęcony czas!   2. We wtorek zapraszamy na transmisję meczu Polska vs Ukraina – godzina 17:00.   3. W najbliższą środę, 22 czerwca Day Center jest odwołany i przeniesiony na 29 czerwca.   4….

Słowo Księdza Witolda

Słowo na Niedzielę – 19 Czerwiec 2016

(…)dy Jezus modlił się na osobności, a byli z Nim uczniowie, zwrócił się do nich z zapytaniem: Za kogo uważają Mnie tłumy? Oni odpowiedzieli: Za Jana Chrzciciela; inni za Eliasza; jeszcze inni mówią, że któryś z dawnych proroków zmartwychwstał. Zapytał ich: A wy za kogo Mnie uważacie? Piotr odpowiedział: Za Mesjasza Bożego. Wtedy surowo im…