Najnowsze wieści

Intencje Mszalne ze Swindon

Intencje Mszalne – 27 Lipiec 2014

Niedziela 27 lipiec 2014- XVII Niedziela zwykła 8:30 (DP) + Za polskich mieszkańców Wołynia, ofiary ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów 10:00 (DP) + Tadeusz Juncewicz, int. od wnuka Mariusza z narzeczoną 12:30 (HR) O Boże błog. i zdrowie dla Anny i Władysława Baliszewskich oraz dla całej rodziny i przyjaciół 19:00 (DP) Poniedziałek 28 lipiec 2014-…

Słowo Księdza Witolda

Słowo na niedzielę

W dzisiejszej przypowieści nie jest powiedziane,że pewien człowiek sprzedał, co miał i zaczął szukać ukrytego skarbu. Wiemy, jak zwykle kończą się podobne historie: ktoś traci majątek i nie znajduje żadnego skarbu. Historie marzycieli, wizjonerów. Tu jest inaczej: człowiek znalazł skarb i dlatego sprzedał to, co posiadał, aby go nabyć. Inaczej mówiąc, należy najpierw znaleśc skarb,…

Wiadomości

Ogłoszenia Parafialne ze Swindon – 27 Lipiec 2014

 Trwa Peregrynacja Różanca, który nasza parafia otrzymała z Jasnej Góry. Został on poświęcony w Roku Rodziny przez Ojca św. Jana Pawła II. Chcąc wziąść rózaniec do swego domu wystarczy zapisać się do zeszytu , który znajduję się na stoliku z gazetami. Rodzina zatrzymuje rózaniec przez jeden tydzień. Następnie przynosi go do kościoła w następną niedzielę….

Intencje Mszalne ze Swindon

Intencje Mszalne – 20 Lipiec 2014

Niedziela 20 lipiec 2014- XVI Niedziela zwykła 8:30 (DP) + Ignacy Stępień 4 r. śm., int od rodziny 10:00 (DP) + Tomasz Żwanik 18 r. śm. int. od Zenona i Ireny Żwanik 12:30 (HR) + Helena Swora 21 r. śm., int. od rodziny 19:00 (DP) + Helena i Ryszard Włodarski, int. od rodziny Jaroszów Poniedziałek…

Słowo Księdza Witolda

Słowo na niedzielę

Może warto dzisiaj zastanowić się-co MAM i na co MAM NADZIEJĘ? Czego strzegę, a na co czekam w życiu? Czy w ogóle jest coś takiego? A może już przestałem mieć nadzieję i wierzyć, że warto? Przecież nic się nie zmieni. Znowu wszystko będzie tak samo. Czy jest we mnie choć trochę miejsca dla Boga? Czy…

Wiadomości

Ogłoszenia Parafialne ze Swindon – 20 Lipiec 2014

W ubiegłą niedzielę rozpoczeliśmy w naszej parafii Peregrynację Różanca, który nasza parafia otrzymała z Jasnej Góry. Został on poświęcony w Roku Rodziny przez Ojca św. Jana Pawła II. Ojciec Św. powiedział zwracając się do rodzin: „ Trzeba powrócić do modlitwy w rodzinie i za rodziny….Rodzina, która modli się zjednoczona, zjednoczona pozostaje”. Niech te słowa św. Jana Pawła…

Intencje Mszalne ze Swindon

Intencje Mszalne – 13 Lipiec 2014

Niedziela 13 lipiec 2014- XV Niedziela zwykła 8:30(DP)- O zdrowie i opiekę Bożą i M.B. dla Renaty: Int. Anieli Pitura 10:00(DP)- śp. Zofia Nowicka zd. Borysewicz r.śm. Int. dzieci 12:30(HR)- 16 r. ślubu Piotra i Anety Kuzio 19:00(DP)- Poniedziałek 14 lipiec 2014- Dzień powszedni 9:00(HR)- W rocznicę ślubu Wtorek 15 lipiec 2014- Wsp. św. Bonawentury…

Słowo Księdza Witolda

Słowo

Bóg posłużył się słowem, aby przekazać życie i prawdę, aby pouczać i pocieszać. To rodzi pytanie: jak my używamy słowa? Święty Paweł daje chrześcijanom następującą złotą zasadę w związku ze słowami: „ Niech nie wychodzi z waszych ust żadna mowa szkodliwa, lecz tylko budująca, zależnie od potrzeby, by wyświadczała dobro słuchającym”. Dobre słowo jest słowem,…

Nadchodzące wydarzenia