Zarejestruj się w naszej parafii elektronicznie
Najnowsze wieści


Wiadomości

Ogłoszenia Parafialne ze Swindon – 24 Kwiecień 2016

1. W dniu dzisiejszym gościmy w naszej parafii Metropolitę Lubelskiego Arcybiskupa Stanisława Budzika. Swoją modlitwą chcemy wyrazić wdzięczność Księdzu Arcybiskupowi za obecność pośród nas.   2. Tym samym pragniemy wyrazić wdzięczność wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania przed wizytą Księdza Arcybiskupa. Chcemy także podziękować wszystkim osobom – zrzeszonym i niezrzeszonym wokół wspólnot i ruchów przy…

Słowo Księdza Witolda

Słowo na Niedzielę – 24 Kwiecień 2016

(…) Po wyjściu Judasza z wieczernika Jezus powiedział: Syn Człowieczy został teraz otoczony chwałą, a w Nim Bóg został chwałą otoczony. Jeżeli Bóg został w Nim otoczony chwałą, to i Bóg Go otoczy chwałą w sobie samym, i to zaraz Go chwałą otoczy. Dzieci, jeszcze krótko jestem z wami. Będziecie Mnie szukać, ale – jak…

Intencje Mszalne ze Swindon

Intencje Mszalne – 17 Kwiecień 2016

Sobota, 16.04 9:00 Msza święta szkolna 13:15 spotkanie ministrantów 13:15 Katecheza dzieci pierwszokomunijnych z próbą 14:30 (DP) †Jerzy Stawarz – intencja od rodziny (1) Sobota 16.04, IV Niedziela Wielkanocna 19:30 (HR) †Zygmunt Smolicz – intencja Maryli z rodzną Niedziela 17.04, IV Niedziela Wielkanocna 8:30 (DP) O Boże błogosławieństwo dla Macieja Adamczyka w 40r urodzin 10:30…

Wiadomości

Ogłoszenia Parafialne ze Swindon – 17 Kwiecień 2016

1. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii Metropolitę Lubelskiego Arcybiskupa Stanisława Budzika. Podczas tej wizyty Ksiądz Arcybiskup udzieli naszej młodzieży sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. Prosimy o modlitwę w intencji Arcybiskupa a także naszej młodzieży.   2. Przypominamy o konieczności ponownego zapisu do naszej parafii. Elektroniczny formularz jest dostępny na stronie parafii Swindon. W pierwszej…

Słowo Księdza Witolda

Słowo na Niedzielę – 17 Kwiecień 2016

(…) Moje owce słuchają mego głosu, a Ja znam je. Idą one za Mną i Ja daję im życie wieczne. Nie zginą one na wieki i nikt nie wyrwie ich z mojej ręki. Ojciec mój, który Mi je dał, jest większy od wszystkich. I nikt nie może ich wyrwać z ręki mego Ojca. Ja i…

Intencje Mszalne ze Swindon

Intencje Mszalne – 10 Kwiecień 2016

Sobota, 09.04 14:00 (DP) O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę MB dla wszystkich wnuków Sobota 09.04, III Niedziela Wielkanocna 19:30 (HR) W intencji Panu Bogu wiadomej – intencja Ewy Niedziela 10.04, III Niedziela Wielkanocna 8:30 (DP) †Stanisława (k) Mołyń (27r), Mikołaj Mołyń (21r) – intencja Krystyny Tworek 10:30 (DP) †† z rodziny Baranieckich Po Mszy…

Wiadomości

Ogłoszenia Parafialne ze Swindon – 10 Kwiecień 2016

1. Za dwa tygodnie, 23 i 24 kwietnia będziemy gościć w naszej parafii Metropolitę Lubelskiego Arcybiskupa Stanisława Budzika. Podczas tej wizyty Ksiądz Arcybiskup udzieli naszej młodzieży sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. Prosimy o modlitwę w intencji Arcybiskupa a także naszej młodzieży.   2. Rozpoczęliśmy elektroniczne zapisy do naszej parafii. Wszystkie polskie parafie w UK funkcjonują jako parafie…

Słowo Księdza Witolda

Słowo na Niedzielę – 10 Kwiecień 2016

(…) Rzekł do nich Jezus: Chodźcie, posilcie się! Żaden z uczniów nie odważył się zadać Mu pytania: Kto Ty jesteś? bo wiedzieli, że to jest Pan. A Jezus przyszedł, wziął chleb i podał im – podobnie i rybę. To już trzeci raz, jak Jezus ukazał się uczniom od chwili, gdy zmartwychwstał. A gdy spożyli śniadanie,…

Intencje Mszalne ze Swindon

Intencje Mszalne – 3 Kwiecień 2016

Sobota, 02.04 14:00 Dziękczynno-błagalna Panu Bogu wiadoma Sobota 02.04, Niedziela Miłosierdzia Bożego 16:00 intencja wolna w Cirencester GL7 1RE 19:30 (HR) †Rita Fernandes Niedziela 03.04, Niedziela Miłosierdzia Bożego 8:30 (DP) O zdrowie i potrzebne łaski dla Rysi z całą rodziną – intencja przyjaciółki 10:30 (DP) †Wojciech Paź (19r) – intencja od rodziny Po Mszy świętej…

Wiadomości

Ogłoszenia Parafialne ze Swindon – 3 Kwiecień 2016

1. W ubiegłym tygodniu rozpoczęliśmy elektroniczne zapisy do naszej parafii. Wszystkie polskie parafie w UK funkcjonują jako parafie personalne. Oznacza to, iż do parafii Swindon należy się zapisać. Mimo, iż wielu z nas jest parafianami często od początku istnienia parafii prosimy o zrozumienie i ponowne wpisanie się na listę parafian drogą elektroniczną. Tą metodą można…

Słowo Księdza Witolda

Słowo na Niedzielę – 3 Kwiecień 2016

(…) Było to wieczorem owego pierwszego dnia tygodnia. Tam gdzie przebywali uczniowie, drzwi były zamknięte z obawy przed Żydami, przyszedł Jezus, stanął pośrodku i rzekł do nich: Pokój wam! A to powiedziawszy, pokazał im ręce i bok. Uradowali się zatem uczniowie ujrzawszy Pana. A Jezus znowu rzekł do nich: Pokój wam! Jak Ojciec Mnie posłał,…

Intencje Mszalne ze Swindon

Intencje Mszalne – 27 Marzec 2016

Sobota 26.03, Wigilia Paschalna 20:00 (DP) W intencji Parafian 20:00 (DP) †† z rodzin Mołyń, Tworek, Szatkowskich, Kondrat 20:00 (DP) †Zygmunt Smolicz, intencja Maryli z rodziną Niedziela 27.03, Zmartwychwstanie Pańskie ZMIANA CZASU NA LETNI!!! 8:30 (DP) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośba o dalsze, oraz w intencji Panu Bogu Wiadomej 8:30 (DP) Do Zmartwychwstałego…