Najnowsze wieści

Intencje Mszalne ze Swindon

Intencje Mszalne – 7 Luty 2016

Sobota, 06.02 9:00 Msza święta „szkolna” Wizyta duszpasterska SN1, SN2 13:15 (DP) katecheza dzieci pierwszokomunijnych 13:15 (DP) zbiórka ministrantów 14:30 (DP) Dziękczynno-błagalna w intencji Panu Bogu wiadomej Liturgia chrztu świętego 16:30 Criencester GL7 1RE Sobota 06.02, V Niedziela Zwykła 19:30 (HR) †Zenobia Kuciara Niedziela 07.02, V Niedziela Zwykła 8:30 (DP) †Maria Ragań (10r); †† z…

Słowo Księdza Witolda

Słowo na Niedzielę – 7 Luty 2016

(…) Zdarzyło się raz, gdy tłum cisnął się do Niego, aby słuchać słowa Bożego, a On stał nad jeziorem Genezaret – zobaczył dwie łodzie, stojące przy brzegu; rybacy zaś wyszli z nich i płukali sieci. Wszedłszy do jednej łodzi, która należała do Szymona, poprosił go, żeby nieco odbił od brzegu. Potem usiadł i z łodzi…

Wiadomości

Ogłoszenia Parafialne ze Swindon – 7 Luty 2016

1. Trwa wizyta. Karty zgłoszeniowe znajdują się na stoliku wraz z gazetami. Wypełnione karty prosimy składać do zakrystii, bądź przy stoliku z gazetami. Wizyta duszpasterska będzie umawiana indywidualnie z każdą rodziną poprzez kontakt telefoniczny. Prosimy o cierpliwość.   2. Od dzisiejszej niedzieli w naszym kościele prezentowana jest wystawa poświęcona Kardynałowi Władysławowi Rubinowi, który po śmierci…

Intencje Mszalne ze Swindon

Intencje Mszalne – 31 Styczeń 2016

Sobota, 30.01 9:15 sakrament pokuty i pojednania 13:15 (DP) katecheza dzieci pierwszokomunijnych 13:15 (DP) zbiórka ministrantów 14:30 (DP) †Roman Adamowicz – ojciec ks. prof. dra hab. Leszka Adamowicza; †Adam Lisiecki – ojciec księży dra Tomasza i Wojciecha Lisieckiego Wizyta duszpasterska SN3 Sobota 30.01, IV Niedziela Zwykła 19:30 (HR) †Roman, Romuald Pawlaczek Niedziela 31.01, IV Niedziela…

Wiadomości

Ogłoszenia Parafialne ze Swindon – 31 Styczeń 2016

1. Trwa wizyta. Karty zgłoszeniowe znajdują się na stoliku wraz z gazetami. Wypełnione karty prosimy składać do zakrystii, bądź przy stoliku z gazetami. Wizyta duszpasterska będzie umawiana indywidualnie z każdą rodziną poprzez kontakt telefoniczny. Prosimy o cierpliwość.   2. W dniu dzisiejszym zapraszamy na obiad i kawę do naszej restauracji.   3. W dniu dzisiejszym…

Słowo Księdza Witolda

Słowo na Niedzielę – 31 Styczeń 2016

(…) Począł więc mówić do nich: Dziś spełniły się te słowa Pisma, któreście słyszeli. A wszyscy przyświadczali Mu i dziwili się pełnym wdzięku słowom, które płynęły z ust Jego. I mówili: Czy nie jest to syn Józefa? Wtedy rzekł do nich: Z pewnością powiecie Mi to przysłowie: Lekarzu, ulecz samego siebie; dokonajże i tu w…

Intencje Mszalne ze Swindon

Intencje Mszalne – 24 Styczeń 2016

Sobota, 23.01 Wizyta duszpasterska SN3; SN2 13:15 (DP) katecheza dzieci pierwszokomunijnych 13:15 (DP) zbiórka ministrantów 14:30 (DP) †Janina, Zygmunt – intencja Krystyny Wizyta duszpasterska SN3 19:30 (HR) †Jadwiga Balicka (1r)   Niedziela 24.01, III Niedziela Zwykła 8:30 (DP) †Helena Jerzykowska, ††Podhorodeckkich – by w Roku Miłosierdzia Bóg zapomniał wszelkie przywinienia i przyjął bliskich zmarłych do nieba. 10:30…

Wiadomości

Ogłoszenia Parafialne ze Swindon – 24 Styczeń 2016

1. Trwa wizyta. Karty zgłoszeniowe znajdują się na stoliku wraz z gazetami. Wypełnione karty prosimy składać do zakrystii, bądź przy stoliku z gazetami. Wizyta duszpasterska będzie umawiana indywidualnie z każdą rodziną poprzez kontakt telefoniczny. Prosimy o cierpliwość.   2. W dniu dzisiejszym zapraszamy na obiad i kawę do naszej restauracji.   3. Spotkanie Komitetu Międzyorganizacyjnego…