Najnowsze wieści

Intencje Mszalne ze Swindon

Intencje Mszalne – 19 Kwiecień 2015

Niedziela – 19 kwietnia – 3 Niedziela Wielkanocy 8.30 (DP) – Śp. David Allen – od Haliny z rodziną 10.00 (DP) – W intencji Ireny i Zenona Żwanik, z ok. 19 rocz. ślubu oraz 79 urodzin Zenona – o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski 12.30 (HR) – Śp. Zygmunt Smolicz – od Maryli z rodziną…

Słowo Księdza Witolda

Słowo na Niedzielę – 19 Kwiecień 2015

Przychodzimy do naszego Pana, tak jak uczniowie idący do Emaus; z opuszczonymi głowami i z brakiem perspektyw na przyszłość. Na naszej drodze życia wiele razy nie widzimy nic, co by mogło nas zachwycić, co by mogło nas zainspirować do dalszego działania. Wiele razy, tak jak uczniowie jesteśmy rozczarowani. Jednak ta beznadziejność i bezsens, nie jest…

Wiadomości

Ogłoszenia Parafialne ze Swindon – 19 Kwiecień 2015

Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej Wspólnoty. W ubiegłym tygodniu zebrano: Taca – £456, Gift Aid – £267;  Bardzo serdecznie dziękujemy członkom Rady Administracyjnej naszej Parafii za przygotowanie Spotkania przy „święconym” oraz wszystkim, którzy im w tym pomogli. Dziękujemy także wszystkim organizacjom za czynną, konkretną pomoc, za fanty na loterję i wsparcie tego…

Intencje Mszalne ze Swindon

Intencje Mszalne – 12 Kwiecień 2015

Niedziela – 12 kwietnia – Niedziela Miłosierdzia Bożego 8.30 (DP) – O wszelkie potrzebne łaski Boże dla Rysi z rodziną – z int. przyjaciół 10.00 (DP) – Śp. Alfons Juchaniewicz – z int. córki Ani z rodziną 12.30 (HR) – Śp. Wojciech i Maria Wojewódka 19.00 (DP) – W int. Piotra i Doroty Seweryn –…

Słowo Księdza Witolda

Słowo na Niedzielę – 12 Kwiecień 2015

Miłosierdzie Boże, to miłość, która jest bezinteresowna i żaden człowiek nie potrafi fizycznie, ani matematycznie podać wagi tej miłości. Ona jest niezgłębiona i niepojęta przez żaden ludzki umysł. Dziś chcemy jeszcze bardziej uświadomić sobie prawdę, że Bóg jest miłością. Ta miłość przewyższa każdą ludzką miłość. Miłość Boża ofiaruje wszystko co ma, nie zostawia sobie niczego….

Wiadomości

Ogłoszenia Parafialne ze Swindon – 12 Kwiecień 2015

Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej Wspólnoty. W ubiegłym tygodniu zebrano:  Gift Aid – £380.51; W.Czwartek – £177.20, Niedziela – £1316.65, II taca – £290.54, Poniedziałek – £141.10, Adoracja Krzyża – £930.10, Puszki na remonty – £649.62, Ciasto wielkanocne – £411.75.  Zmiana tajemnic Różańca św. będzie dzisiaj, po Mszy św. o 10.00 i…

Intencje Mszalne ze Swindon

Intencje Mszalne – 5 Kwiecień 2015

Niedziela – 5 kwietnia – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 8.30 (DP) – Śp. Janina i Henryk Przesmycki – od Bronisławy i Jana Miotła 10.00 (DP) – Śp. Wojciech Paź – 18 rocz. śmierci – od rodziny 12.30 (HR) – Podziękowanie Panu Bogu za dar 62 lat życia oraz z okazji, że po raz pierwszy od dnia…

Słowo Księdza Witolda

Słowo na Niedzielę – 5 Kwiecień 2015

Chrystus prawdziwie zmartwychwstał i ukazał się uczniom. Świadectwo tego zbawczego wydarzenia przekazuje nam słowo Boże, które dziś w sposób szczególny przepełnione jest radością i nadzieją płynącą z pustego grobu Chrystusa. Ci, którzy ujrzeli Pana żywego poszli oznajmić to innym. Niech i nas słowo Boga pobudzi do świadectwa wiary, do głoszenia innym radosnej nowiny, byśmy w…

Nadchodzące wydarzenia