Najnowsze wieści

Intencje Mszalne ze Swindon

Intencje Mszalne – 17 Maj 2015

Niedziela – 17 maja – Wniebowstąpienie Pańskie 8.30 (DP) – Śp. Anna, Bartłomiej, Jan, Antoni i Krystyna – z int. Elżbiety Gacka 10.00 (DP) – I Komunia św. 12.30 (HR) – Śp. Zygmunt Smolicz i Terenia Drabik – od Maryli z rodziną 19.00 (DP) – Za zmarłych z rodziny Michałków Poniedziałek – Św. Jana I…

Słowo Księdza Witolda

Słowo na Niedzielę – 17 Maj 2015

Chrystus po czterdziestu dniach przestał się ukazywać widzialnie na ziemi, ale nadal jest obecny w Kościele i działa dając życie, przebaczenie, zbawienie. Ta niewidzialna obecność Pana daje nam nadzieję oraz wskazuje cel naszego życia — być razem z Bogiem. Abyśmy więc mogli być kiedyś razem z Bogiem, już teraz dajemy wyraz oczekiwaniu i chociaż Go…

Wiadomości

Ogłoszenia Parafialne ze Swindon – 17 Maj 2015

Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej Wspólnoty. W ubiegłym tygodniu zebrano:  Taca – £463.59, Gift Aid – £335.64; wotywki – £272.91 Przez cały maj, wszystkich zapraszamy na Nabożeństwa Majowe, które odbywają się w Domu Parafialnym, od poniedziałku do piątku, o godz. 18.30.  Wszystkim składamy serdeczne podziękowania za udział w grilu parafialnym i…

Intencje Mszalne ze Swindon

Intencje Mszalne – 10 Maj 2015

Niedziela – 10 maja – 6 Niedziela Wielkanocy 8.30 (DP) – Śp. Irena i Feliks Piątek 10.00 (DP) – Śp. Emil Brzozowski – 18 rocz. urodzin – z int. Zenona i Ireny Żwanik 12.30 (HR) – Śp. Antoni Zabek – 21 rocz. śmierci – z int. żony Marii 19.00 (DP) – Śp. Bronisław Wysogląd –…

Słowo Księdza Witolda

Słowo na Niedzielę – 10 Maj 2015

Miłość to nadprzyrodzony dar Boga dla człowieka. Bez Boga nie jesteśmy wstanie pojąć czym jest miłość. Nie możemy się zbawić i osiągnąć świętość sami, potrzebujemy innych ludzi, którzy nam w tym pomogą. Bóg zachęca nas, abyśmy miłowali naszych braci „tak jak On sam nas umiłował”. Każdy dzień to kolejna szansa, by dawać ludziom miłość, która…

Wiadomości

Ogłoszenia Parafialne ze Swindon – 10 Maj 2015

 Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej Wspólnoty. W ubiegłym tygodniu zebrano:  Taca – £417.27, Gift Aid – £262.09; II Taca – £180.50  Przez cały maj, wszystkich zapraszamy na Nabożeństwa Majowe, które odbywają się w Domu Parafialnym w dni powszednie, o godz. 18.30.  Akcja Katolicka składa serdeczne podziękowania za udział we wspólnym dziele miłosierdzia…

Intencje Mszalne ze Swindon

Intencje Mszalne – 3 Maj 2015

Niedziela – 3 maja – 5 Niedziela Wielkanocy 8.30 (DP) – Śp. Helena, Gustaw, Ryszard, Katleen Bogdaniec i Tadeusz Chojnacki 10.00 (DP) – Śp. Szczepan i Katarzyna Doliczny 12.30 (HR) – Śp. Lucyna i Henryk Puchalscy 19.00 (DP) – Śp. Józef Jarosz – 17 rocz. śmierci – z int rodziny Poniedziałek – Św. Męczenników Angielskich…

Słowo Księdza Witolda

Słowo na Niedzielę – 3 Maj 2015

Każdy z nas w duchowym rozwoju, potrzebuje Bożej pomocy – Bożego wsparcia. Jak winna latorośl sama z siebie nie jest w stanie istnieć i rozwijać się, tak i człowiek, by mógł cieszyć się w swoim życiu duchowymi owocami, musi tkwić w Jezusie Chrystusie. Tylko On jest wstanie dać nam wszystko to, co potrzebne jest do…

Nadchodzące wydarzenia