Najnowsze wieści

Słowo Księdza Witolda

Słowo na Niedzielę – 25 Styczeń 2015

Dlaczego wyznawcy Jezusa wciąż drażnią ludzi? Dlatego, że chrześcijanin żyjąc tu na ziemi twardo po niej chodzi, a jednocześnie, za swoim Panem, podąża ku nowemu niebu i nowej ziemi. Tęsknota za tym, by już spocząć na dłoniach naszego Ojca, nie przeszkadza nam, by jeszcze tu na szlaku pielgrzymim pracować w kształtowaniu doczesności.

Intencje Mszalne ze Swindon

Intencje Mszalne – 25 Styczeń 2015

Niedziela – 25 stycznia – 3 Niedziela Zwykła 8.30 (DP) – Śp. Ryszard, Gustaw, Helena, Katleen Bogdaniec i Tadeusz Chojnacki 10.00 (DP) – Śp. Irena, Jadwiga, Kazimiera, Alfons i Konrad 12.30 (HR) – Śp. Witold Brocki – od żony Eugeni, córki z zięciem i wnukami 19.00 (DP) – Śp. Andrzej i Anna Skoczek Poniedziałek –…

Wiadomości

Ogłoszenia Parafialne ze Swindon – 25 Styczeń 2015

Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej Wspólnoty. W ubiegłym tygodniu zebrano:  Taca – £567.57; Gift Aid -£198.45 Dzisiaj, po Mszach św. są zbierane ofiary na obronę życia dzieci nienarodzonych (White Flower Appeal).  Walne Zebranie Komitetu Międzyorganizacyjnego odbędzie się 27 stycznia (wtorek), o godz. 19:15, w Domu Parafialnym. Na zebraniu będzie ustalony kalendarz imprez…

Słowo Księdza Witolda

Słowo na Niedzielę – 18 Styczeń 2015

Wszyscy ludzie powołani są przez Pana Boga do określonych zadań. Każdy z nas musi więc rozpoznać swoje powołanie. Czego Bóg od nas wymaga? Gdzie chce, abyśmy głosili Jego chwałę? Rozpoznanie Jego woli jest ważne ze względu na współpracę, jaką proponuje nam Bóg. Otwórzmy nasze serca na działanie Jego łaski, która na pewno nam w tym…

Intencje Mszalne ze Swindon

Intencje Mszalne – 18 Styczeń 2015

Niedziela – 18 stycznia – 2 Niedziela Zwykła 8.30 (DP) – Śp. Kazimierz Ostaszewski – od żony Janiny, córki Jadwigi i syna Bogdana 10.00 (DP) – Śp. Zofia Brzozowska – 42 rocz. śmierci – z int. Zenona i Ireny Żwanik 12.30 (HR) – Śp. Zygmunt Smolicz – od Maryli z rodziną 19.00 (DP) – Śp….

Wiadomości

Ogłoszenia Parafialne ze Swindon – 18 Styczeń 2015

 Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej Wspólnoty. W ubiegłym tygodniu zebrano: Taca – £521.00; Gift Aid -£310.42 Serdecznie dziękujemy członkom Rady Administracyjnej, Polskiej Szkole oraz wszystkim, którzy przygotowali Opłatek Parafialny oraz tym wszystkim, którzy wzięli w nim udział, dając dowód dążenia do jedności Wspólnoty w naszej Parafii. Na spotkania Koła Seniorów zapraszamy w…

Intencje Mszalne ze Swindon

Intencje Mszalne – 11 Styczeń 2015 – Niedziela Chrztu Pańskiego

Niedziela – 11 stycznia – Niedziela Chrztu Pańskiego 8.30 (DP) – Śp. Malwina, Aleksander, Jan Gryko, Franciszek Bratko, Pol Oliwier – z int. Wali Bratko 10.00 (DP) – Śp. Józef i Dominika Kobierowscy 12.30 (HR) – Podziękowanie Panu Bogu za wszystkich Dobrodziejów i Przykaciół, którzy pomogli przejść przez trudny okres choroby – od Eli 19.00…

Słowo Księdza Witolda

Słowo na Niedzielę – 11 Styczeń 2015

Jezus przyjmując chrzest z rąk Jana Chrzciciela uniżył się i stanął w gronie grzeszników. Przez swą pokorę zgładził grzechy świata. Chrzest w Jordanie był uroczystą inauguracją posłannictwa Jezusa jako Mesjasza potwierdzoną przez Boga Ojca. I my przez chrzest i pokorną służbę dla braci stajemy się umiłowanymi synami Ojca.

Nadchodzące wydarzenia