Najnowsze wieści

Intencje Mszalne ze Swindon

Intencje Mszalne – 20 Kwiecień 2014

Niedziela – 20 kwiecień 2014 8.30 (DP) – śp. Maria Piętka (30-dzień po śmierci) – z int. wnuczki z mężem 10.00(DP) – Dziękczynno-błagalna w int. Zenona i Ireny Żwanik w 18ą r. ślubu 12.30(HR) – Msza św. dziękczynno-błagalna w int. Huberta z ok. urodzin – z int. rodziców i siostry 19.00 (DP) – Msza św….

Słowo Księdza Witolda

Chrystus prawdziwie zmartwychwstał

Zmartwychwstanie Chrystusa jest faktem, który nie był akceptowany od samego początku i który po dzień dzisiejszy nie może dotrzeć w pełni do naszej świadomości. Śmierć jest dla nas nadal ostatecznym i najsmutniejszym wydarzeniem ludzkiego życia i będąc wierzącymi … tak do końca jednak nie wierzymy w zmartwychwstanie. Wszystko wokół nas zdaje się zaprzeczać zmartwychwstaniu i…

Wiadomości

Ogłoszenia Parafialne ze Swindon – 20 Kwiecień 2014

Niech radość Zmartwychwstałego Pana Jezusa, przezwycięża każdy smutek i niepewność naszego codziennego życia! Alleluja Jezus żyje!!!  Poniedziałek Wielkanocny – Msze św.: w Domu Polskim, o godz. 10.00 oraz w Holy Rood, o godz.12.30  Składam wielkie podziękowanie Wszystkim Parafianom dobrej woli, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się do przygotowania i do celebracji Wielkiego Tygodnia; Akcji Katolickiej…

Intencje Mszalne ze Swindon

Intencje Mszalne – 13 Kwiecień 2014

Niedziela – 13 kwiecień 2014 8.30 (DP) – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Anny i Wacława Baliszewskich – z int. Celiny Simel 10.00(DP) – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla córki oraz rodziny Kołakowskich w Polsce – z int. Teresy 12.30(HR) – śp. Zenon Otrębski (29a r. śmierci) – z int. żony…

Słowo Księdza Witolda

Papież Franciszek – diabeł istnieje

„Także my jesteśmy kuszeni, także my jesteśmy celem ataku demona, bowiem duch zła nie chce naszej świętości, nie chce chrześcijańskiego świadectwa, nie chce, byśmy byli uczniami Jezusa. A co czyni duch zła, by nas odwieść od Jezusowej drogi przez pokusę? Diabelska pokusa ma trzy cechy i powinniśmy je znać, by nie wpadać w pułapki. Co…

Wiadomości

Ogłoszenia Parafialne ze Swindon – 13 Kwiecień 2014

Niedziela Palmowa, jest pamiątką uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy, gdzie dopełniła się Jego misja odkupienia wszystkich ludzi poprzez Śmierć i Zmartwychwstanie. Na tę pamiątkę, podczas każdej Mszy św. w dniu dzisiejszym święci się palmy.  Niedziela Palmowa rozpoczyna Wielki Tydzień. Starajmy się przeżyć go inaczej niż pozostałe tygodnie roku  Dzisiaj prosimy o złożenie ofiar na…

Intencje Mszalne ze Swindon

Intencje Mszalne – 06 Kwiecień 2014

Niedziela – 6 kwiecień 2014 8.30 (DP) – śp. Stanisława (25a r. śmierci) oraz Mikołaj Mołyń(19a r. śmierci) – z int. Krystyny Tworek 10.00(DP) – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Janiny z rodziną 12.30(HR) – śp. Jan, Aniela oraz brat Józef – z int. Franciszki Gąsiorek 17.00 (DP) – Gorzkie Żale 19.00…

Słowo Księdza Witolda

Jezus czeka na Ciebie!!!

Zapraszamy na Rekolekcje wielkopostne Gdzie jesteś? Pozwól się znaleźć. Stań w świetle Miłości i odkryj oblicze Boga. 6-9 kwietnia 2014r. Nauki wygłosi ks. Artur Ważny Spowiedź św. 8 kwietnia godz. 15.00 Dom Polski, Walton Close, Swindon SN3 2JU

Nadchodzące wydarzenia